Wydarzenia

AEGEE

Eastern Partnership – wymiana studencka AEGEE

Europejskie Forum Studentów AEGEE zajmuje się organizowaniem różnorodnych przedsięwzięć mających na celu europejską integrację  oraz wspieranie rozwoju młodych ludzi. Jednym z takich projektów jest Eastern Partnership.... Więcej »

Konkurs inwestycyjny INDEX

INDEX the Investment Challenge – konkurs giełdowy dla studentów

„INDEX the Investment Challenge” jest konkursem inwestycyjnym organizowanym na skalę ogólnopolską. Ma on na celu promowanie tematyki giełdowej wśród studentów wszystkich uczelni na terenie naszego kraju a w bieżącym roku... Więcej »

AEGEE Kraków

AEGEE: On the way to financial freedom – Regional Training Course

Jak założyć własny biznes? Czym jest inteligencja finansowa i jak ją w sobie rozwijać? Jak zacząć skutecznie inwestować? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy projektu Regional Training Course “On the way to financial... Więcej »

Juwenalia UEK

Juwenalia UEK 2014 w Krakowie!

Od 7 do 13 maja na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się osiem niepowtarzalnych, studenckich projektów, zwieńczonych Koncertem Głównym 13 maja, podczas którego zagrają NETSKY, GRUBSON oraz GOORAL. 5 dni... Więcej »

Debata

Debata Młodzi – wyzwanie dla Europy

Najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego to doskonała możliwość do rozmowy i wsłuchania się w głos młodego pokolenia. Z tej okazji, Forum Młodych Lewiatan zaprasza na debatę „Młodzi - wyzwanie dla Europy”, która... Więcej »

Dni dawcy szpiku

Zostań dawcą! Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma nowotwór krwi. Tę przerażającą diagnozę słyszą małe dzieci, młodzież, dorośli. Dla wielu z nich jedyną szansą na nowe życie jest przeszczepienie szpiku kostnego od dawcy... Więcej »

Forum Młodych

Zarządzam-inwestuję-zyskuję – XXI spotkanie gospodarcze

Zarządzam-inwestuję-zyskuję – XXI spotkanie gospodarcze „Zarządzam-inwestuję-zyskuję, czyli studenckie możliwości finansowe” – to tytuł XXI Spotkania Gospodarczego organizowanego przez Forum Młodych Regionalnej... Więcej »

Targi kariery

Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Śląskim

5 marca w Krakowie i 6 marca w Katowicach odbędą się Targi kariery. Marzec to doskonały moment na poszukiwanie pracy, praktyk i staży. Warto sprawdzić, co studentom oferują pracodawcy i skorzystać z okazji do wejścia na... Więcej »

Spotkanie Gospodarcze Forum Młodych

Marketing szeptany – XVIII Spotkanie Gospodarcze Forum Młodych RIG

Spotkania Gospodarcze odbywają się cyklicznie w formie warsztatów, konferencji i seminariów. Skierowane są do młodych ludzi, którzy są zainteresowani tematyką przedsiębiorczości. Dzięki praktycznym poradom zapraszanych... Więcej »

Dzień otwarty GPW

Dzień otwarty Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

7 grudnia 2013 w ramach programu Kapitalna Warszawa odbędzie się Dzień Otwarty Giełdy Papierów Wartościowych. Jest to wydarzenie w ramach trzeciego dnia konferencji Capital Market Summit (Study to Practice). Więcej »

Promocja wydarzeń studenckich i patronaty

InfoJeśli organizujesz wydarzenie studenckie, konkurs, konferencję lub targi i chcesz, żebyśmy poinformowali o tym naszych czytelników lub objęli patronat medialny – napisz do nas!

Ze szczególną przyjemnością patronujemy wszystkim wydarzeniom związanym z podnoszeniem wiedzy w zakresie finansów i rozwijaniem przedsiębiorczości wśród studentów. Adres do korespondencji znajdziesz w zakładce kontakt.polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.