Erasmus

Mapa Europy

Życie za granicą

Rozważasz wyjazd zagraniczny, lecz brak Ci przekonania co do miejsca docelowego? A może decyzja o wyjeździe już zapadła, jednak chcesz uzyskać jak najwięcej informacji? Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wymianę... Więcej »

Planowanie wydatków

Jak gospodarować pieniędzmi na Erasmusie? Poradnik studenta

Co zrobić, żeby w pewnym momencie wyjazdu nie zorientować się, że na koncie nie ma już ani jednego euro? Najprościej mówiąc, trzeba zadbać o wcześniejsze, dobre rozplanowanie wydatków. Więcej »

Lotnisko

Tanie loty, czyli jak dostać się na zagraniczną wymianę

Wyjeżdżając na zagraniczną wymianę, czy po prostu na dalszą wycieczkę, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy, jeśli wcześniej pomyślisz o zakupie biletu lotniczego. Możliwości, jakie dają nam obecnie tanie linie... Więcej »

Erasmus dla wszystkich

Erasmus dla wszystkich, czyli nowa edycja programu Erasmus na lata 2014-2020

W nowym budżecie Unii Europejskiej znajdzie się 19 miliardów euro na rozwój programu wymian studentów i nauczycieli. Erasmus for All, czyli Erasmus dla wszystkich ma być szansą dla 5 milionów Europejczyków, aby kształcić... Więcej »

Blog z Erasmusa

Podziel się ze światem relacją z Erasmusa!

Jeśli wyjazd na Erasmusa jest już zaplanowany, pomyśl o założeniu bloga, gdy będziesz już na miejscu! To po pierwsze znakomita forma komunikacji z rodziną i znajomymi, którzy zostali w Polsce, po drugie rodzaj pamiętnika... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.