Student i bank

Bankowość mobilna

Ranking polskich aplikacji bankowości mobilnej

Pekao SA, Alior Bank i Bank Millennium to pierwsza trójka w rankingu mobilnych aplikacji bankowych, przygotowanym przez serwis mobirank.pl. Porównano w nim dostępność i funkcjonalności 16 aplikacji służących do zarządzania... Więcej »

Nowy mBank

Start nowego mBanku

4 czerwca wystartował „Nowy mBank”, czyli najpopularniejszy polski bank internetowy nowoczesnej odsłonie. Najważniejsze zmiany to wprowadzenie nowego serwisu transakcyjnego, zmiana serwisu informacyjnego (mbank.pl), a także... Więcej »

Jak otworzyć konto w Alior Sync

Jak otworzyć darmowe konto osobiste w Alior Sync – instrukcja

Alior Sync przekształcił się w T-Mobile Usługi Bankowe, a konto osobiste to teraz T-Mobile konto (zobacz) » Rachunek osobisty w Alior Sync cieszy się sporą popularnością wśród osób, które chcą zmienić konto –... Więcej »

Jak otworzyć konto w dbNET

Jak otworzyć darmowe konto dbNET w Deutsche banku – instrukcja

Rachunek osobisty dbNET to konto, które otworzyć można jedynie przez internet. Wypełnienie wniosku, który znaleźć można na stronie dbNET nie powinno zająć więcej, niż kilka minut. Poniżej znajdziesz przewodnik, który... Więcej »

Jak otworzyć konto w BZ WBK

Jak otworzyć konto w BZ WBK – instrukcja

Konto Godne Polecenia to rachunek oferowany przez Bank Zachodni WBK, którego największą zaletą są niskie koszty – za przelewy, prowadzenie, a nawet za kartę nie zapłacisz nic, nawet jeśli nie masz stałych dochodów i... Więcej »

Potwierdzenie przelewem

Elektroniczne podpisanie umowy w ING – otwarcie konta przelewem z innego banku

ING wprowadził możliwość otwarcia rachunku (np. Konta Direct) poprzez potwierdzenie swojej tożsamości przelewem z innego banku. To oznacza, że nie trzeba czekać już na kuriera ani udawać się do placówki banku w celu... Więcej »

Raport netb@nk

Koniec roku 2012 w e-bankowości – ciekawe liczby

Związek Banków Polskich opublikował kolejny raport z serii NetB@nk – bankowość internetowa i płatności bezgotówkowe, w którym jak zwykle znaleźć można wiele wartościowych danych – poniżej prezentujemy te najbardziej... Więcej »

Promocja mBanku

Jak zdobyć 600 zł premii od mBanku? Analiza promocji "Rachunek z premią"

Poczuj jak dobro do Ciebie wraca – takim hasłem mBank promuje swoją najnowszą promocję “Rachunek z premią”. Czy rzeczywiście zdobycie aż 600 złotych jest tak proste, jak mogłoby się wydawać po obejrzeniu reklamy?... Więcej »

Moja karta ING

Moja karta ING, czyli darmowa karta płatnicza ze zdjęciem, jakie sobie wybierzesz

W specjalnej ofercie dla młodych i studentów (18-26 lat) ING oferuje bezpłatne wydanie (i bezpłatne odnowienie po upływie okresu ważności) karty z niestandardowym wizerunkiem – Mojej Karty ING. Będzie ona również darmowa dla... Więcej »

Ninja, Alior Sync

Alior Sync. Nowy gracz miesiąc po debiucie

Najnowszy bank na polskim rynku, Alior Sync, rozpoczynał działalność z dużym szumem i rozbudzonymi oczekiwaniami. Od miesiąca budzi duże emocje, a dyskusje jego zagorzałych zwolenników i przeciwników są naprawdę gorące.... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.