Student i bank

Grafika eKONTO

eKONTO w mBanku – analiza jednego z najpopularniejszych darmowych rachunków w Polsce

eKONTO to rachunek, którym mBank podbił polski rynek i przetarł szlaki nowoczesnej bankowości on-line. Konto z ponad dziesięcioletnią historią było pierwszym, które zaoferowało wyłącznie internetową obsługę. eKONTO... Więcej »

Raport netb@nk

Koniec roku 2012 w e-bankowości – ciekawe liczby

Związek Banków Polskich opublikował kolejny raport z serii NetB@nk – bankowość internetowa i płatności bezgotówkowe, w którym jak zwykle znaleźć można wiele wartościowych danych – poniżej prezentujemy te najbardziej... Więcej »

Zmiana konta bankowego – jak przenieść konto do innego banku

Założyłeś swoje pierwsze konto w tym banku, do którego miałeś najbliżej? A może w tym, w którym rachunek mieli Twoi rodzice? Tak bywa najczęściej, jednak, na szczęście, konta bankowego nie wybiera się raz na zawsze.... Więcej »

Promocja mBanku

Jak zdobyć 600 zł premii od mBanku? Analiza promocji "Rachunek z premią"

Poczuj jak dobro do Ciebie wraca – takim hasłem mBank promuje swoją najnowszą promocję “Rachunek z premią”. Czy rzeczywiście zdobycie aż 600 złotych jest tak proste, jak mogłoby się wydawać po obejrzeniu reklamy?... Więcej »

Moja karta ING

Moja karta ING, czyli darmowa karta płatnicza ze zdjęciem, jakie sobie wybierzesz

ING Bank Śląski odświeżył ofertę dla studentów. Teraz, jeśli masz od 18 do 26 lat i otworzysz darmowe Konto Direct, możesz wyrobić kartę płatniczą z dowolną grafiką, bądź zdjęciem, które sobie wybierzesz, zupełnie za... Więcej »

Ninja, Alior Sync

Alior Sync. Nowy gracz miesiąc po debiucie

Najnowszy bank na polskim rynku, Alior Sync, rozpoczynał działalność z dużym szumem i rozbudzonymi oczekiwaniami. Od miesiąca budzi duże emocje, a dyskusje jego zagorzałych zwolenników i przeciwników są naprawdę gorące.... Więcej »

Konta ze wszystkimi bankomatami w Polsce za darmo

Swobodny dostęp do gotówki jest istotny dla coraz większej liczby osób, które otwierają lub zmieniają konto bankowe – jako redakcja serwisu kontostudenta.pl przekonujemy się o tym, gdy czytelnicy pytają nas, jakie konto z... Więcej »

Cashback Aliora Sync vs MoneyBack mBanku

Alior Sync, debiutując w czerwcu na polskim rynku bankowym, zaoferował klientom Cashback: 5-procentowy zwrot wydatków za transakcje przeprowadzone przez internet. mBank, nie chcąc pozostać w tyle, zaoferował promocję zwaną... Więcej »

Jak otworzyć eMAX walutowy w mBanku – instrukcja

eMAX to jedno z najlepszych kont walutowych dostępnych na rynku. Jest odpowiednie zarówno dla studentów wyjeżdżających na zagraniczną wymianę, jak i dla tych, którzy potrzebują konta do rozliczeń w obcych walutach. Z... Więcej »

Elektroniczna umowa mBank

Jak otworzyć eKONTO bez podpisywania papierowej umowy

mBank wprowadził elektroniczną umowę do konta – oznacza to, że aby otworzyć eKONTO nie musisz podpisywać papierowej umowy dostarczonej przez kuriera. Musisz jedynie posiadać konto w innym banku, z którego wykonasz przelew... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.