PKO Konto dla Młodych z premią 100 zł i pakietem 10 biletów do kina

100 zł premii i 10 biletów do kina w najnowszej promocji za założenie Konta dla Młodych w PKO BP. Posiadaczem konta może stać się każdy (w wieku 18-26 lat), kto nie jest klientem PKO BP. Akcja realizowana jest przez klub zakupowy Fast50Club.

Uwaga! [artykuł archiwalny] Promocja Konto dla Młodych z premią 100 zł została zakończona. Aktualnie dostępna jest nowa promocja Konto dla Młodych PKO z pakietem 10 biletów do kina za 0 zł »
promocja konta dla młodych, 100 zł premii
100 zł premii i 10 biletów do kina do zgarnięcia z Kontem dla Młodych

Jak zgarnąć premię 100 zł [promocja zakończona w związku z osiągnięciem limitu założonych kont]

Promocja jest organizowana przez należący do spółki Comperia serwis Fast50Club. Jak to działa? Link przekieruje Cię do strony z rejestracją do platformy Fast50Club, a założenie tam konta sprawi, że otrzymasz 100 punktów o wartości 100 złotych. Kwota przyznanego bonusu zostanie wypłacona na dowolnie wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego w terminie do 15 listopada 2016 roku. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków, żeby zgarnąć 100 zł, wystarczy rejestracja, wypełnienie wniosku, podpisanie umowy i uruchomienie konta.

Jak zgarnąć 10 biletów do kina

Co więcej, jeśli od startu promocji do 10 listopada 2016 r. dokonasz kartą min. jednej płatności bezgotówkowej, otrzymasz pakiet 10 biletów do kina (6000 pakietów do Cinema City, 4000 do Heliosa, bilety będą przyznawane do wyczerpania puli 10 000 pakietów biletów) – ta promocja jest już organizowana przez sam bank PKO BP (tu znajdziesz jej regulamin). Uwaga! Już po uruchomieniu konta do promocji z biletami trzeba się zarejestrować na stronie pkobp.pl/kinoza0.

W ramach promocji "Kino za 0" bank ma do rozdania 10 000 pakietów po 10 wejściówek (Cinema City, Helios), ważnych 6 miesięcy od dnia wydania kodów. Kody będą udostępnione w serwisie iPKO w okresie od 30 września 2016 r. do 30 listopada 2016 r.

100 zł za założenie konta przez Fast50Club oraz 10 biletów do kina to dwie osobne promocje – pierwsza jest orgazniowana przez Comperia.pl we współpracy z bankiem, druga przez sam bank.

Kto może wziąć udział w promocjach?

Z promocji skorzystać mogą osoby w wieku od 18 do 26 lat, które od dnia 31.08.2016 r. nie posiadają konta osobistego w PKO BP. Jeśli kiedyś posiadałeś konto w PKO, ale zostało zamknięte przed końcem sierpnia, możesz skorzystać z promocji.

Konto dla Młodych PKO

Rachunek dla młodych w PKO BP to jeden z lepszych wyborów na studenckie konto bankowe. W naszym rankingu kont dla młodych i dla studentów zajmuje obecnie 4. miejsce, co oznacza, że należy do ścisłej czołówki najlepszych kont studenckich w Polsce.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z rachunku, opłat i karty płatniczej znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych, zamieszczonej na naszych stronach.

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych z bonusem 100 zł i pakietem 10 biletów do kina.

Jeśli nie chcesz skorzystać z możliwości zyskania premii 100 zł, ale chcesz zdobyć bilety do kina, możesz założyć konto bezpośrednio na stronie banku PKO BP.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - krok po kroku

Masz do wykonania siedem prostych kroków. Na początku rejestrujesz się na stronie klubu, potem przechodzisz na stronę banku, gdzie wypełniasz wniosek o konto. To ważne, bo to bank, a nie klub ma wyłączny dostęp do danych, które podajesz we wniosku o uruchomienie rachunku. 

Krok 1. Rejestracja na stronie klubu Fast50Club

Kliknięcie w link do wniosku o konto z premią 100 zł przeniesie Cię na stronę klubu zakupowego, który jest organizatorem promocji (a dokładniej spółka Comperia.pl). Wypełnij podstawowe dane, podaj prawdziwy e-mail (przyjdzie na niego link aktywacyjny). Nie musisz zgadzać się na przetwarzanie danych w celach marketingowych (zobacz screen poniżej).

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 1
Krok 1

Krok 2. Wysyłka e-maila aktywacyjnego

Gdy wypełnisz formularz na pierwszej stronie, zobaczysz komunikat o konieczności kliknięcia w link aktywacyjny. Zaloguj się do swojej skrzynki i znajdź mail od Fast50Club.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 2
Krok 2

Krok 3. Aktywacja

Gdy odszukasz mail i klikniesz w zawarty w nim link, zobaczysz formularz ustawienia hasła. Wymyśl je i wpisz dwukrotnie w pola (hasło musi zawierać przynajmniej jedną cyfrę, małą i wielką literę).

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 3
Krok 3

Krok 4. Logowanie

Zaloguj się przy użyciu podanego wcześniej maila i hasła ustawionego przed chwilą.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 4
Krok 4

Krok 5. Wybór oferty konto z premią

Po zalogowaniu zobaczysz ekran, na którym wyświetli się banner promujący aktualną akcję klubu, czyli Konto dla Młodych PKO z premią 100 zł. Kliknij w „Przejdź dalej”.

Jeśli przez przypadek zamkniesz ekran, możesz bez problemu wrócić do oferty – na Twojej stronie głównej (dashboardzie) po zalogowaniu znajdź kółko z tytułem „PKO Bank Polski - Konto dla Młodych z bonusem 100 zł”.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 5
Krok 5

Krok 6. Przejście na stronę banku

Kliknięcie we wspomniany wyżej banner przeniesie Cię już bezpośrednio na stronę banku. Na początku zobaczysz ekran, który dodatkowo informuje o promocji organizowanej przez PKO (10 biletów do kina). Kliknij „Otwórz konto”.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 6
Krok 6

Krok 7. Wniosek o konto na stronie banku

Na tej stronie wypełniasz już normalny, bankowy formularz o założenie konta. Nie powinno Ci to sprawić większych problemów.

Jak otworzyć konto z premią 100 zł - instrukcja krok 7
Krok 7

W razie wątpliwości, w naszym serwisie znajdziesz instrukcję zakładania konta w PKO BP. Pamiętaj: żeby skorzystać z promocji musisz założyć konto przez Fast50Club, więc jak już zapoznasz się z instrukcją, wróć na tę stronę (którą właśnie przeglądasz) i skorzystaj z tego linku do konta PKO z promocją. Linki w artykule z instrukcją kierują do formularza banku, nie do formularza promocji. Do promocji kierują linki w tym artykule, który właśnie czytasz :)

Przejdź do strony promocji PKO Konto dla Młodych z bonusem 100 zł i pakietem 10 biletów do kina.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.09.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.