100 zł do wykorzystania na Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

PKO Bank Polski przygotował nową promocję z bardzo prostymi do spełnienia warunkami otrzymania premii. Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro za samo założenie Konta dla Młodych z kartą Mastercard. Czas na złożenie rachunku z bonusem 100 zł mija 30 marca lub w momencie wcześniejszego wyczerpania puli 3500 nagród. Nie warto więc zwlekać z wypełnieniem wniosku o konto, by na pewno załapać się na nagrodę! W najnowszej kampanii "Możesz wszystko, ale nie musisz" promującej PKO Konto dla Młodych występuje Maciej Musiał.

PKO Konto dla Młodych, 100 zł Allegro
100 zł do wydania na Allegro do zgarnięcia z Kontem dla Młodych

Co trzeba zrobić, by zgarnąć 100 zł?

  1. Załóż Konto dla Młodych z kartą Mastercard wydawaną do konta (do 30 marca, ale pula wynosi 3500 nagród, więc warto się pospieszyć!)
  2. Wyraź zgodę na przekazywanie informacji marketingowych (zaznaczysz odpowiednią opcję podczas składania wniosku o konto)
  3. Po założeniu konta zarejestruj się w promocji wypełniając krótki formularz na stronie pkobp.pl/mozeszwszystko

To tyle! Nagroda w postaci kodu zostanie Ci wysłana do skrzynki odbiorczej (zakładka „Wiadomości”) w bankowości internetowej iPKO w terminie:

  • do 16 marca 2018 r. – jeśli spełnisz wyżej opisane warunki do 9 marca,
  • do 20 kwietnia 2018 r. – jeśli spełnisz warunki do 30 marca.

Jeśli pula nagród ulegnie wcześniejszemu wyczerpaniu, bank poinformuje o tym na stronie z formularzem zapisu do promocji (więc nie przeoczysz tej informacji).

Ważne! Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, to znaczy mogą w niej wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w PKO BP ani Inteligo w okresie od 01.01.2017 do 31.12.2017. Zasady promocji są szczegółowo opisane w regulaminie.

Jak wykorzystać kod?

Kod elektroniczny jest ważny do 31 października 2018 roku i możesz go wykorzystać podczas jednej płatności (niezależnie ile produktów masz w koszyku). Kod nie może być wykorzystany na pokrycie kosztów przesyłki, tylko na zapłatę za towar. Jeśli kupisz coś tańszego, niż 100 zł, pozostała kwota przepada, jeśli zakupy są droższe, niż 100 zł, dopłacisz różnicę ze swoich środków. Wszystkie informacje o korzystaniu z kodów znajdziesz na stronie karty.allegro.pl

Logo Allegro.pl
Logo Allegro

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do osób w wieku od 18 do 26 lat, które są nowymi klientami banku – to znaczy po 01.01.2017 nie posiadały konta w PKO PB (ani w Inteligo).

Musisz też zgodzić się na otrzymywanie od banku komunikatów marketingowych (zaznaczysz odpowiednią opcję podczas wypełniania formularza z wnioskiem o konto).

Konto dla Młodych PKO

Rachunek dla młodych w PKO BP to jeden z lepszych wyborów na studenckie konto bankowe. W naszym rankingu kont dla młodych i dla studentów zajmuje wysokie miejsce, a to oznacza, że należy do ścisłej czołówki najlepszych kont studenckich w Polsce.

Wszystkie informacje dotyczące korzystania z rachunku, opłat i karty płatniczej znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych, zamieszczonej na naszych stronach.

Jak otworzyć konto młodzieżowe w PKO BP?

Ważne! Po wypełnieniu wniosku o konto przez internet kurier pojawi się pod wskazanym pod Ciebie adresem z umową do podpisania oraz kartą płatniczą w ciągu około dwóch dni roboczych.

Jeśli masz wątpliwości jak wypełnić wniosek o otwarcie konta w PKO, zobacz artykuł z naszą instrukcją krok po kroku. Cały proces zajmie około 15 minut, potrzebny będzie dowód osobisty i dane adresowe.

Praktyczne porady dotyczące wniosku:

  • Nie wybieraj opcji „tak” w polu Dopuszczalne Saldo Debetowe jeśli masz problemy z dobrym zarządzaniem pieniędzmi. To kredyt w koncie, który trzeba spłacać. Jeśli go potrzebujesz i wiesz, że będziesz regularnie oddawać należności, możesz się na niego zdecydować.
  • Metoda autoryzacji: wybierz SMS-y. Są one darmowe i wygodne (kod do potwierdzenia transakcji przychodzi na wskazany przez Ciebie numer telefonu). Z kolei kody z karty kodów jednorazowych są płatne (29 groszy za wykorzystany kod).
  • W polu „karta do rachunku” wybierz „tak” – w innym przypadku nie będziesz brać udziału w promocji. Karta jest zupełnie darmowa, jeśli zapłacisz nią w sklepie/w internecie przynajmniej 5 razy w miesiącu.
  • Ważne jest też pole „Czy jesteś podatnikiem Stanów Zjednoczonych Ameryki?” – jeśli nie rozliczasz podatków w USA, oczywiście wybierasz „Nie”. Polskie banki muszą zbierać te informacje na prośbę amerykańskiego rządu, który według nowych regulacji (FACTA) zbiera informacje o zagranicznych kontach swoich podatników.

W razie wątpliwości, w naszym serwisie znajdziesz instrukcję zakładania konta w PKO BP.

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 03.03.2018 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.