460 zł premii z Kontem 360° (i 360° Student) w Banku Millennium

Ruszyła kolejna edycja akcji Zgarnij Premię, w której będąc nowym klientem Millennium Banku możesz zdobyć łatwe 100 zł za założenie konta i do 360 zł za aktywne korzystanie z karty i BLIKA. Czas na składanie wniosków o konto w promocji mija 28 czerwca 2017 r., więc warto się pospieszyć!

Uwaga! Promocja została zakończona. Nie można już otwierać kont z premią 100 zł (promocja z bonusem 360 zł ciągle trwa).
Premia do 460 zł w banku Millennium
Promocja Konta 360 student: dobra okazja na dorobienie na wakacje

Premia nr 1. Jak zgarnąć 100 zł?

Pierwsza część premii, czyli 100 zł za założenie konta, jest wypłacana w ramach promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja” przygotowanej we współpracy banku i serwisu Bankier.pl. Co trzeba zrobić krok po kroku?

 1. Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (tylko wnioski pochodzące z tej strony mają prawo do premii, więc nie pomiń tego kroku!).
 2. Po rejestracji otrzymasz e-mail z linkiem do wniosku o otwarcie konta.
 3. Wypełnij formularz, zwracając uwagę na to, żeby zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (to punkt obowiązkowy do wypłaty premii).
 4. Podpisz umowę o konto (najlepiej za pośrednictwem kuriera, ewentualnie przelewem z innego banku – jeśli masz już konto, które zostało założone w „tradycyjny” sposób, w oddziale) – masz na to czas do 30 czerwca.
 5. Gdy konto będzie już aktywne, musisz spełnić warunek dodatkowy, którym dla konta młodzieżowego (Konto 360 Student) jest:
  • wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (czyli np. płatność w sklepie, a nie wypłata gotówki z bankomatu) w każdym z dwóch miesięcy po otwarciu rachunku – otwierając konto w czerwcu, zarówno w lipcu jak i w sierpniu musisz pamiętać o wspomnianej jednej płatności.
  • Jeśli masz więcej, niż 26 lat i otworzysz „klasyczne” Konto 360°, do jednej płatności musisz dodatkowo zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 1000 złotych (w lipcu i w sierpniu). Jak widać młodzi mają w tej promocji znacznie łatwiejsze warunki do spełnienia, bo wpłata nie jest wymagana.

Nie zamykaj konta przynajmniej do dnia wypłaty premii (14 dni po spełnieniu warunków). Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Przejdź do rejestracji w promocji na stronie zgarnijpremie.pl »
Premia cz.1
Premia cz. 1: 100 zł od Bankier.pl

W aktualnej promocji mogą wziąć udział nowi klienci banku, czyli osoby, które od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadały (ani nie były współposiadaczami) rachunku w Millennium. Jeśli posiadałeś konto wcześniej, przed wspomnianą datą, ale zostało zamknięte, możesz zyskać 100 zł premii.

Premia nr 2. Jak zgarnąć 360 zł?

Druga część premii to do 360 zł za aktywne korzystanie z konta od banku Millennium w ramach promocji „Zyskaj 360 zł – 5 edycja” (tutaj znajdziesz regulamin).

360 zł premii od Millennium
Premia cz. 2: do 360 zł od Millennium

Otwierając konto do 30 czerwca 2017 r. każdy nowy klient Millennium (czyli taki, który od 29 lutego 2016 roku nie posiadał żadnego rachunku w tym banku) zyska zwrot:

 • za płatności wykonane kartą: 2% (maks. 30 zł na miesiąc),
 • za płatności wykonane BLIKIEM: 5% (maks. 30 zł na miesiąc).

Łącznie w skali miesiąca można zarobić maksymalnie 60 zł. Promocja trwa przez 6 miesięcy, począwszy od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto. To daje możliwy zysk w maksymalnej wysokości 360 zł. Sporo! Jakie są szczegółowe warunki?

 1. otwórz Konto 360 Student, korzystając z wspomnianej wcześniej strony promocji (lub bezpośrednio na stronie banku, jeśli nie chcesz brać udziału w pierwszej promocji)
 2. gdy konto będzie aktywne, zaloguj się do aplikacji mobilnej przynajmniej jeden raz w każdym miesiącu trwania promocji,
 3. płać w sklepach za codzienne zakupy oraz za zakupy przez internet karta płatniczą lub BLIKIEM.

Aby otrzymać maksymalny zwrot miesięczny trzeba wydać 1500 zł kartą i 600 zł za pomocą kodów BLIK. To sporo jak na studencki budżet, ale jeśli nie uda Ci się osiągnąć tego pułapu, po prostu otrzymasz proporcjonalnie mniejszą premię.

Jeśli masz więcej, niż 26 lat, oprócz comiesięcznego logowania do aplikacji mobilnej musisz spełnić warunek wpływu na konto (1000 zł z rachunku innego, niż konto w banku Millennium – możesz więc przelewać ze swojego konta w innym banku). Jak widać warunek wpływu na konto w Koncie 360 pokrywa się w obu promocjach. Młodzi (Konto 360 Student) są z niego zwolnieni.

Zwróć uwagę

 • Do karty debetowej jest dołączone opcjonalne ubezpieczenie w kwocie 3,99 zł (zwróć uwagę podczas wypełniania wniosku, żeby nie zaznaczać tej opcji), które można wyłączyć, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając placówkę banku.
 • Jeśli założysz konto przez internet za pomocą przelewu weryfikacyjnego nie będzie ono w pełni funkcjonalne (bank nałoży ograniczenia na limity kwotowe przelewów oraz możesz nie uzyskać oferty kredytowej w razie potrzeby). Warto choć raz odwiedzić placówkę, aby w niej uzupełnić dane swoje dane (w tym skan dowodu osobistego, który pracownik banku wykona na miejscu).
 • Nowa wersja aplikacji mobilnej Millennium zawiera opcję powiadomień. To bardzo przydatna funkcja. Apka informuje o transakcjach na koncie oraz o płatnościach kartą. Wspomniana usługa jest bezpłatna.
 • Jeśli zapomnisz zapłacić w danym miesiącu kartą, zapłacisz prowizję w wysokości 4 zł oraz stracisz darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie (zostaną tylko maszyny Millennium).
 • Zgoda na kontakt marketingowych jest wymaga w niniejszej promocji. Jeżeli ja wyłączysz, stracisz prawa do premii.
 • Premia jest naliczona od kolejnego miesiąca od zawarcia umowy konta. Jeżeli założysz konto w czerwcu, premia będzie naliczana przez 6 miesięcy zaczynając od lipca.
 • W promocji biorą udział także transakcje (kartą, BLIKIEM) wykonywane przez internet.
 • Klienci, którzy mają więcej niż 26 lat korzystają ze zwykłego Konto 360º, na którym należy co miesiąc zapewnić regularne wpływy na poziomie min. 1000 zł (wpływy są wymagane w regulaminie promocji oraz po to, aby wspomniany rachunek był prowadzony bez opłat).

Czy to się opłaca?

W połączeniu obu wspomnianych promocji można nie tylko zyskać dobre (i bezpłatne!) konto, ale też całkiem nieźle na nim zarobić. 100 zł za założenie jest banalnie proste do zyskania, a przy odpowiednim zaplanowaniu wydatków pełna pula drugiej promocji (360 zł) też jest w zasięgu.

Jest jeszcze jedna, bardzo istotna zaleta Konta 360° Student, którą w redakcji niezwykle cenimy – warunki od momentu wprowadzenia konta na rynek nie uległy pogorszeniu ani razu. Jak do tej pory jest to dobra i stabilna oferta – pozostaje mieć nadzieję, że będzie tak jak najdłużej.

Wszystkie informacje o opłatach znajdziesz w artykułach:

Przejdź do rejestracji w promocji na stronie zgarnijpremie.pl » (a jeśli nie chcesz brać udziału w pierwszej promocji, możesz wypełnić wniosek bezpośrednio na stronie banku).

Zobacz także:

Powrót do:
« Strony głównej
« kategorii Aktualności finansowe

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 12.06.2017 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas: polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.