Bonusy o wartości 560 zł za założenie i korzystanie z Konta 360º w Banku Millennium

Bank Millennium kolejny raz oferuje nowym klientom zwrot części wydatków kartą debetową oraz BLIKIEM, które są dołączone do bezpłatnego Konta 360º Student. Ponadto, możesz zyskać dodatkowe 100 zł od bankier.pl i 100 zł do wykorzystania na fly.pl.

Konto 360 zł z bonusami

Konto 360º Student jest przeznaczone dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia. Prowadzenie wspomnianego rachunku jest całkowicie bezpłatne. Ponadto bank dołącza kartę debetową VISA, za pomocą której należy dokonać minimum jednej płatności w miesiącu aby móc wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez prowizji oraz nie płacić za użytkowanie plastiku. Bezpłatne są oczywiście także podstawowe operacje w bankowości internetowej i mobilnej takie jak przelewy krajowe (w tym na numer telefonu), płatności BLIK czy konta oszczędnościowe lub walutowe (założone przez Millenet).

Rachunek oferowany przez Bank Millennium jest zatem dobrą odpowiedzią na studenckie potrzeby i co najważniejsze – przy minimalnej aktywności można go używać bez opłat. Więcej szczegółów na temat kosztów tego rachunku znajdziesz w rankingu zamieszczonym na naszych stronach.

100 zł od bankier.pl za założenie i korzystanie z rachunku

W aktualnej promocji mogą zyskać nowi klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2015 roku nie posiadali rachunku w Millennium. Aby wziąć udział i zgarnąć premię należy:

 • założyć konto, poprzez wypełnienie do 30.06.2016 r. wniosku na specjalnej stronie promocji (można podpisać umowę za pomocą przelewu weryfikacyjnego, osobiście w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera) wraz z zaznaczeniem zgód marketingowych, których nie powinno się wycofywać aż do otrzymania premii. Czas na zawarcie umowy masz do 4 lipca 2016 r.
 • Aby dostać premię od bankier.pl musisz w lipcu i sierpniu (a w przypadku nagrody od Millennium jeszcze przez następne cztery miesiące) wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą. Pamiętaj, że czym więcej zapłacisz kartą oraz BLIKIEM, tym większą otrzymasz nagrodę.
 • W każdym miesiącu trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Kiedy spełnisz wspomniane warunki, otrzymasz do 13.09.2016 r. maila z potwierdzeniem otrzymania premii oraz link, pod którym uzupełnisz swoje dane niezbędne do wypłacenia środków. Masz na to 14 dni. Podobnie organizator w ciągu 14 dni wypłaci premię na twoje promocyjne konto.

360 zł od Banku Millennium za płatności BLIKIEM i kartą

Nagroda od Millennium polega na zwrocie 5% wartości transakcji dokonanych BLIKIEM oraz 2% płatności kartą, maksymalnie po 30 zł za każda formę płatności miesięcznie. Oznacza to, że aby zdobyć maksymalny zwrot 60 zł miesięcznie, trzeba wydać 1500 zł kartą debetową oraz 600 zł BLIKIEM. To dużo, jednak nie musisz płacić aż tyle. Jeśli wydasz mniej, to i mniejszą premię otrzymasz. Łącznie do zdobycia jest nawet 360 zł w ciągu 6 miesięcy. Premia za dany miesiąc zostanie wypłacona do końca kolejnego.

Kupon na 100 zł od fly.pl

Dodatkowo otrzymasz kupon o wartości 100 zł do wykorzystania na wczasy.fly.pl. Wspomniany rabat możesz aktywować do 30.10.2016 r., a termin wycieczki nie może przekroczyć 31.03.2017 r.

Bon zostanie przesłany mailem do 30.09.2016 r., oczywiście pod warunkiem, że spełnisz wcześniej opisane warunki aktywności na koncie Millennium (min. 1 transakcja kartą miesięcznie w przypadku rachunku Student).

Czy warto

Jeśli masz mniej niż 26 lat wystarczy, że przez 6 kolejnych miesięcy będziesz aktywnie korzystał z bezpłatnego rachunku studenckiego od Millennium, a zgarniesz naprawdę atrakcyjne premie oraz zyskasz dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej. Pamiętaj, aby jak najczęściej płacić wydaną do konta kartą (min. raz w miesiącu). Z kolei jeśli już nieco starszy, zapewnij dodatkowo stały miesięczny wpływ na konto w sumie min. 1000 zł.

Warto wiedzieć, że opisywany rachunek jest jednym z nielicznych na rynku, w którym przy spełnieniu minimalnych wymagań, otrzymasz dostęp do bezprowizyjnych wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie (tu jednak trzeba doliczyć 2% prowizji za przewalutowanie wypłaty).

Zwróć uwagę

 • Klienci, którzy mają więcej niż 26 lat korzystają ze zwykłego Konta 360º, na którym należy co miesiąc zapewnić regularne wpływy na poziomie min. 1000 zł (wpływy są wymagane w regulaminie promocji oraz po to, aby wspomniany rachunek był prowadzony bez opłat).
 • Do karty debetowej jest dołączone opcjonalne ubezpieczenie w kwocie 3,99 zł, które można wyłączyć, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając placówkę banku.
 • Jeśli założysz konto przez internet za pomocą przelewu weryfikacyjnego nie będzie ono w pełni funkcjonalne (bank nałoży ograniczenia na limity kwotowe przelewów oraz możesz nie uzyskać oferty kredytowej w razie potrzeby). Warto choć raz odwiedzić placówkę, aby w niej uzupełnić dane swoje dane (w tym skan dowodu osobistego, który pracownik banku wykona na miejscu).
 • Nowa wersja aplikacji mobilnej Millennium zawiera opcję powiadomień. To bardzo przydatna funkcja. Apka informuje o transakcjach na koncie oraz o płatnościach kartą. Wspomniana usługa jest bezpłatna.
 • Jeśli zapomnisz choć raz zapłacić w danym miesiącu kartą, zapłacisz prowizję w wysokości 4 zł oraz stracisz darmowy dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie (zostaną tylko maszyny Millennium).
 • Zgoda na kontakt marketingowych jest wymaga w niniejszej promocji. Jeżeli ją wyłączysz, stracisz prawa do premii.
 • Premia jest naliczona od kolejnego miesiąca od zawarcia umowy konta. Jeżeli założysz konto w maju, premia będzie naliczana przez 6 miesięcy zaczynając od czerwca.
 • W promocji biorą udział także transakcje wykonywane przez internet.
Przejdź do strony wniosku o Konto 360 Student w promocji »

Zobacz także:

redakcja serwisu kontostudenta.pl
ostatnia modyfikacja: 21.06.2016 r. Wykorzystywanie bez zgody redakcji zabronione
Uwagi? Komentarze? Napisz do nas:polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.