Aktualności finansowe

Podwyższenie opłaty za nieużywaną kartę oraz nowe konto w ofercie mBanku

Na początku kwietnia mBank poinformował o zmianach opłat związanych z eKONTEM oraz wprowadzeniu nowego konta do oferty. Najważniejszą zmianą jest wzrost opłaty za kartę w przypadku, gdy jej użytkownik nie wyda przynajmniej 100... Więcej »

Alior Sync od czerwca ogranicza Cashback i wprowadza zmiany w ofercie

Alior Sync tuż przed świętami poinformował o zmianach, które czekają jego klientów. Najistotniejsze są dwie z nich – jedna na plus: wprowadzenie bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie, druga na minus – znaczne... Więcej »

Wyższa kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING – pamiętaj!

Aby uniknąć 7-złotowej opłaty za kartę płatniczą w ING Banku, od 29 grudnia 2012 r. trzeba wydać w miesiącu 200, a nie jak do tej pory 100 zł przy użyciu karty płatniczej. Więcej »

Zmiany w kontach ING i Alior Sync

Jesień przyniosła zmiany w regulaminach kont zajmujących czołowe pozycje w naszym rankingu. Zmieniają się zasady Cashbacku Aliora Sync, zmienia się również kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING. Więcej »

Rabat w szkołach językowych przy płatności kartą mBanku

Początek roku akademickiego to również często okazja do zapisania się na dodatkowy kurs językowy. Bardzo słusznie, bo nauka języków to znakomita inwestycja w siebie. Warto wiedzieć, że jeśli jesteś (lub zostaniesz) klientem... Więcej »

Pendrive od mBanku

"Płać kartą – odbierz pendrive" – nowa promocja mBanku

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje gadżet w postaci pendrive 8 GB firmy Kingston za dokonanie płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Pendrive otrzymać może każdy, kto spełni kilka prostych warunków. Więcej »

eKONTO z darmowym internetem ponownie w ofercie mBanku

Z początkiem lipca ruszyła kolejna edycja promocji eKONTO z internetem, tym razem pod hasłem „nowe eKONTO z Internetem za 0 zł”. Nowi klienci mBanku, którzy wezmą w niej udział, będą mogli przez rok korzystać z... Więcej »

Finansometr ING

Finansometr we wszytkich kontach ING. Sprawdź, jak wydajesz pieniądze!

Fiansometr, czyli narzędzie ułatwiające zarządzanie budżetem osobistym, od lipca jest już dostępne dla wszystkich klientów posiadających konta w polskich złotych i korzystających z bankowości internetowej ING Banku. Tym... Więcej »

Jak zdobyć wejściówki na OFF Festival? Wygrać w konkursie mBanku

mBank na swoim fan page’u na Facebooku zachęca swoich klientów do wzięcia udziału w zabawie, w której wygrać można 30 podwójnych zaproszeń na sierpniowy OFF Festival 2012, który odbędzie się w Katowicach. Konkurs nosi... Więcej »

Często doładowujesz telefon? BZ WBK ma dla Ciebie konkurs. Do wygrania samochód i 10 smartfonów

Bank Zachodni WBK zorganizował konkurs doładowań telefonów komórkowych: osoby, które dokonają doładowań przez bankowość elektroniczną BZ WBK na największą łączną kwotę i zgłoszą się do konkursu, mogą wygrać... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.