Aktualności finansowe

Zmiany w opłatach za eKONTO i eKONTO dla młodych

mBank wprowadził we wrześniu 2013 r. modyfikację taryfy opłat i prowizji, zgodnie z którą zmieniają się zasady pobierania opłat za kartę płatniczą i wypłaty z bankomatów. Kończy się również promocja „Rok bezpłatnych... Więcej »

Od listopada trzy bezpłatne wpłaty we wpłatomacie w Alior Sync

Na początku listopada obowiązywać będzie nowa taryfa opłat i prowizji, zgodnie z którą zmianie ulegną zasady pobierania prowizji za wpłatę pieniędzy na konto poprzez wpłatomaty. Więcej »

Karta płatnicza

dbNET (Deutsche Bank) zmienia zasady pobierania opłat za kartę

Od 22 lipca 2013 r. posiadacze konta dbNET będą płacić przynajmniej 1 zł miesięcznie za kartę. Jeśli nie wydasz 200 zł w miesiącu, opłata za kartę wyniesie 5 zł; jeśli wydasz więcej, niż 200 zł, zapłacisz 1 zł. Artykuł... Więcej »

Podwyższenie opłaty za nieużywaną kartę oraz nowe konto w ofercie mBanku

Na początku kwietnia mBank poinformował o zmianach opłat związanych z eKONTEM oraz wprowadzeniu nowego konta do oferty. Najważniejszą zmianą jest wzrost opłaty za kartę w przypadku, gdy jej użytkownik nie wyda przynajmniej 100... Więcej »

Alior Sync od czerwca ogranicza Cashback i wprowadza zmiany w ofercie

Alior Sync tuż przed świętami poinformował o zmianach, które czekają jego klientów. Najistotniejsze są dwie z nich – jedna na plus: wprowadzenie bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie, druga na minus – znaczne... Więcej »

Wyższa kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING – pamiętaj!

Aby uniknąć 7-złotowej opłaty za kartę płatniczą w ING Banku, od 29 grudnia 2012 r. trzeba wydać w miesiącu 200, a nie jak do tej pory 100 zł przy użyciu karty płatniczej. Więcej »

Zmiany w kontach ING i Alior Sync

Jesień przyniosła zmiany w regulaminach kont zajmujących czołowe pozycje w naszym rankingu. Zmieniają się zasady Cashbacku Aliora Sync, zmienia się również kwota zwalniająca z opłat za kartę w ING. Więcej »

Rabat w szkołach językowych przy płatności kartą mBanku

Początek roku akademickiego to również często okazja do zapisania się na dodatkowy kurs językowy. Bardzo słusznie, bo nauka języków to znakomita inwestycja w siebie. Warto wiedzieć, że jeśli jesteś (lub zostaniesz) klientem... Więcej »

Pendrive od mBanku

"Płać kartą – odbierz pendrive" – nowa promocja mBanku

Wszystkim nowym klientom w wieku od 18 do 26 lat mBank oferuje gadżet w postaci pendrive 8 GB firmy Kingston za dokonanie płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Pendrive otrzymać może każdy, kto spełni kilka prostych warunków. Więcej »

eKONTO z darmowym internetem ponownie w ofercie mBanku

Z początkiem lipca ruszyła kolejna edycja promocji eKONTO z internetem, tym razem pod hasłem „nowe eKONTO z Internetem za 0 zł”. Nowi klienci mBanku, którzy wezmą w niej udział, będą mogli przez rok korzystać z... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.