Aktualności finansowe

Aplikacje Bankowe

Mobilne Aplikacje Bankowe: Bariery – raport z badania

Bankowość mobilna staje się coraz bardziej powszechna. Obecnie większość banków oferuje swoim klientom aplikację mobilną – co wcale nie oznacza, że wszyscy klienci z takich aplikacji korzystają. Symetria postanowiła... Więcej »

Konto 360 Millennium

Nowe Konto 360° w ofercie Millennium Banku

Millennium Bank wprowadził do oferty nowy rachunek: Konto 360º, którego największą zaletą jest możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz brak opłat za kartę i prowadzenie po... Więcej »

Legitymacja studencka karta płatnicza

Karta płatnicza w legitymacji studenckiej – Getin Bank

Getin Bank wprowadza do swojej oferty kartę debetową w legitymacji studenckiej. Funkcja płatnicza będzie oddzielona od innych możliwości legitymacji (takich jak karta miejska), dzięki czemu nie trzeba się obawiać o... Więcej »

500 zł dla obecnych klientów T-Mobile konto

T-Mobile konto: 500 zł dla obecnych klientów T-Mobile – promocja

Osoby przenoszące numer do T-Mobile i otwierające T-Mobile konto mogą skorzystać z oferty 500 zł za transfer. Jednak co z tymi, którzy są już abonentami T-Mobile? Dla nich operator przygotował promocję o nazwie „500 zł dla... Więcej »

T-Mobile konto 500 zł

500 zł za transfer - T-Mobile konto i przeniesienie numeru do T-Mobile

T-Mobile daje 500 zł za założenie T-Mobile konta bankowego i przeniesienie numeru. Znamy wszystkie szczegóły oferty T-Mobile Usługi Bankowe – marki, która zastąpiła Alior Sync. Opłaty związane z kontem nie zmieniły się... Więcej »

Credit Agricole 1000 zł

Do 1000 zł premii od Credit Agricole w promocji Jesteśmy gotowi

Od 1 kwietnia do 31 maja 2014 r. można otworzyć konto w promocji „Jesteśmy gotowi!”, przygotowanej przez bank Credit Agricole. Bonus, który wymaga spełnienia szeregu warunków, może być wypłacany w ciągu 18 miesięcy od... Więcej »

IQ World Deutsche Bank

Karty IQ World MasterCard w Deutsche Banku za 0 zł na zawsze

W marcu 2014 r. Deutsche Bank wprowadził nowe karty (debetową i kredytową) z wizerunkiem Alberta Einsteina. Noszą one nazwę IQ World MasterCard i są wydawane do wszystkich kont banku, w tym do darmowego, internetowego konta dbNET.... Więcej »

Konto Godne Polecenia

Promocja BZ WBK – nawet 700 zł do Konta Godnego Polecenia

Dla osób, które otworzą Konto Godne Polecenia w dniach od 24 marca do 18 maja 2014 r. Bank Zachodni WBK przygotował nagrodę – zdobyć można do 700 złotych premii, pod warunkiem, że korzysta się z rachunku naprawdę aktywnie.... Więcej »

50 zł Inteligo

50 zł za otwarcie konta Inteligo

Promocja Inteligo, źródło: inteligo.pl Do końca kwietnia 2014 r. można zdobyć 50 zł za otwarcie konta w elektronicznym oddziale PKO BP – Inteligo. Warunki uzyskania nagrody są jasne, a spełnienie ich nie powinno... Więcej »

Sync znika z rynku

Alior Sync znika z rynku. Na jego bazie powstanie bank T-Mobile?

6 marca 2014 r. na konferencji prasowej Alior Banku zapowiedziano, że marka Alior Sync, po prawie dwóch latach działalności, zniknie z rynku. Decyzja jest efektem współpracy, jaką Alior rozpoczął z siecią komórkową... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.