Aktualności finansowe

Getin promocje studenckie

Studenckie promocje Getin Banku

Getin Bank ma w swojej aktualnej ofercie aż trzy różne promocje skierowane do studentów. Otwierając konto Getin Up dla Studenta można otrzymać zwrot do 300 zł za płatności kartą, premię 50 zł za każdą piątkę na... Więcej »

mBank premia 100 zł

eKonto z premią 100 zł od mBanku

mBank daje 100 zł za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z karty. Oferta jest dostępna jedynie w wybranych serwisach internetowych, w tym na kontostudenta.pl, i trwa do 31.12.2014 r. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus 100 zł od... Więcej »

PKO Konkurs płatności zbliżeniowych

Nissan Micra i bilety do kina do wygrania za płatności zbliżeniowe w PKO BP

Największy polski bank przygotował konkurs „Płać naklejką, gadżetem do PKO Konta dla Młodych i wygraj Nissana Micra”. Jest on skierowany do studentów, którzy posiadają lub założą Konto dla Młodych. Oferta ma promować... Więcej »

Getin Bank premia 300 zł

300 zł od Getin Banku – promocja „Aktywna karta”

W najnowszej promocji Getin Banku, skierowanej również do studentów zakładających konto Getin Up Student, można zyskać miesięcznie 50 zł nagrody za płatności kartą. Przez 6 miesięcy promocji do zgarnięcia jest 300 zł.... Więcej »

BNP iKonto z tabletem

Konto z tabletem – promocja BNP Paribas

Tablet w prezencie za otwarcie konta? Dzięki ofercie BNP Paribas to możliwe. W ramach promocji iKonto BNP Paribas z tabletem możesz otrzymać Samsunga Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 o wartości 400 zł. Co trzeba zrobić? Czy są... Więcej »

Smart Bank

Bank SMART – nowy bank mobilny

Brak oddziałów, pełna dostępność przez urządzenia mobilne, prostota i funkcjonalność – to wyróżniki nowego banku internetowego, stworzonego przez FM Bank SA i uruchomionego 11 czerwca 2014 r. Więcej »

Aplikacje Bankowe

Mobilne Aplikacje Bankowe: Bariery – raport z badania

Bankowość mobilna staje się coraz bardziej powszechna. Obecnie większość banków oferuje swoim klientom aplikację mobilną – co wcale nie oznacza, że wszyscy klienci z takich aplikacji korzystają. Symetria postanowiła... Więcej »

Konto 360 Millennium

Nowe Konto 360° w ofercie Millennium Banku

Millennium Bank wprowadził do oferty nowy rachunek: Konto 360º, którego największą zaletą jest możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz brak opłat za kartę i prowadzenie po... Więcej »

Legitymacja studencka karta płatnicza

Karta płatnicza w legitymacji studenckiej – Getin Bank

Getin Bank wprowadza do swojej oferty kartę debetową w legitymacji studenckiej. Funkcja płatnicza będzie oddzielona od innych możliwości legitymacji (takich jak karta miejska), dzięki czemu nie trzeba się obawiać o... Więcej »

500 zł dla obecnych klientów T-Mobile konto

T-Mobile konto: 500 zł dla obecnych klientów T-Mobile – promocja

Osoby przenoszące numer do T-Mobile i otwierające T-Mobile konto mogą skorzystać z oferty 500 zł za transfer. Jednak co z tymi, którzy są już abonentami T-Mobile? Dla nich operator przygotował promocję o nazwie „500 zł dla... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.