Aktualności finansowe

Meritum Bank wyższe opłaty

Wprowadzenie (wysokiej) opłaty za kartę w Meritum Banku

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze Prostego Konta Osobistego, dawniej z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą, będą musieli zapłacić za nią 6 zł, a jeśli nie spełnią warunku zwolnienia, dodatkowe 8 zł. Łącznie więc karta... Więcej »

Opłata za kartę, T-Mobile UB

Wprowadzenie opłaty za kartę T-Mobile Usługi Bankowe

Od 1 czerwca 2015 r. zmienią się warunki prowadzenia jednego z najpopularniejszych rachunków wśród młodych ludzi, T-Mobile konta (dawniej konta osobistego w Alior Sync). Koniec bezwarunkowo darmowej karty do konta w T-Mobile... Więcej »

Millennium premia 55 zł

Millennium Konto 360 z premią 55 zł

55 złotych premii za otwarcie Konta 360°, w tym Konta 360 Student – to nowa promocja Millennium Banku. Dla klientów, którzy przynajmniej sporadycznie korzystają z konta, Millennium oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich... Więcej »

55 zł bonusu Wymarzone konto

Wymarzone Konto: bonus 55 zł za otwarcie rachunku

55 złotych za otwarcie Wymarzonego Konta i 10 zł za założenie lokaty w Raiffeisen Banku – łącznie 65 zł premii. taką promocję przygotował bank we współpracy z firmą Comperia. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zdobyć... Więcej »

BPH 600 zł zwrotu

Lubię to! Konto (BPH) ze zwrotem 3% za płatności kartą

3% zwrotu za wszystkie płatności kartą, do kwoty 50 zł miesięcznie przez rok – to nowa promocja banku BPH „Pieniądze Cię Lubią!”. Wraz rachunkiem osobistym o nazwie Lubię to! Konto można zyskać łącznie 600 zł zwrotu... Więcej »

Wymarzone konto Raiffeisen

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank

Wymarzone Konto Osobiste to nowy rachunek od Raiffeisen Polbanku. Jego wprowadzenie na rynek zostało poprzedzone przeprowadzeniem ankiety wśród przyszłych klientów, za wypełnienie której bank obiecał nagrodę w postaci lokaty na... Więcej »

iKonto z premią 100 zł

100 zł za założenie konta w BNP Paribas

Do 31 marca 2015 r. możesz zgarnąć 100 zł premii za otwarcie konta w banku BNP Paribas. Jeśli nie jesteś klientem BNP masz okazję zdobyć bonus za otwarcie konta i wykonanie transakcji kartą na kwotę 1000 zł. Co więcej... Więcej »

Wymarzone konto

Wymarzone konto – 6 proc. na lokacie i szansa na nagrody

"Wymarzone konto" to projekt, w którym za wypełnienie ankiety na temat Twoich preferencji dotyczących rachunku osobistego otrzymasz możliwość założenia lokaty na 6% i szansę na zdobycie nagród – sprzętu firmy Samsung. Więcej »

Getin promocje studenckie

Studenckie promocje Getin Banku

Getin Bank ma w swojej aktualnej ofercie aż trzy różne promocje skierowane do studentów. Otwierając konto Getin Up dla Studenta można otrzymać zwrot do 300 zł za płatności kartą, premię 50 zł za każdą piątkę na... Więcej »

mBank premia 100 zł

eKonto z premią 100 zł od mBanku

mBank daje 100 zł za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z karty. Oferta jest dostępna jedynie w wybranych serwisach internetowych, w tym na kontostudenta.pl, i trwa do 31.12.2014 r. Co trzeba zrobić, aby zgarnąć bonus 100 zł od... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.