Aktualności finansowe

Bonus Credit Agricole

450 lub 1000 zł w promocjach Credit Agricole

W najnowszych promocjach Credit Agricole można zarobić na użytkowaniu z 1 Konta. Pierwsza promocja, „Zyskuj z 1 Kontem” umożliwia otrzymanie premii za założenie konta i aktywne korzystanie z karty i programu CA Saver. Druga... Więcej »

30 zł aplikacja PeoPay

30 zł za korzystanie z aplikacji PeoPay od Pekao

Jeśli posiadasz lub otworzysz konto w Pekao SA i zaczniesz korzystać z aplikacji do płatności mobilnych PeoPay, możesz w łatwy sposób zdobyć 30 zł nagrody. Zobacz, jak to zrobić. Więcej »

BGŻ BNP Paribas 4 procent Kontoaktywator

Kontoaktywator – 4 % na koncie osobistym w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas przygotował nową odsłonę promocji Konta Praktycznego pod nazwą Kontoaktywator. Dzięki niej konto osobiste jest oprocentowane na aż 4% w skali roku, do wysokości najwyższego wpływu. Dodatkowo można na... Więcej »

Smart konto bon 40 zł

Bon na 40 zł od Banku SMART – SMART Konto dla studentów

Bank SMART przygotował specjalną promocję dla studentów na zbliżający się rok akademicki. Zakładając bezpłatne SMART Konto do 21 października 2015 r. otrzymasz bon o wartości 40 zł do wykorzystania na zamówienie jedzenia... Więcej »

mBank promocja zwrot 2%

2% zwrotu za płatności kartą do eKonta mobilnego (mBank)

Do 300 zł zwrotu za płatności kartą – taki bonus oferuje mBank w najnowszej promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym”. Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię i kto może wziąć udział w promocji? Czy to się opłaca?... Więcej »

Wyższa opłata za kartę dbNET

Podwyższenie opłaty za kartę do konta dbNET

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze konta osobistego dbNET zapłacą za kartę 10 zł (do tej pory 5 zł), jeśli nie spełnią warunku zwolnienia. Kwota płatności bezgotówkowych, która będzie uprawniać do zwolnienia wzrasta z 200 aż... Więcej »

Meritum Bank wyższe opłaty

Wprowadzenie (wysokiej) opłaty za kartę w Meritum Banku

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze Prostego Konta Osobistego, dawniej z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą, będą musieli zapłacić za nią 6 zł, a jeśli nie spełnią warunku zwolnienia, dodatkowe 8 zł. Łącznie więc karta... Więcej »

Opłata za kartę, T-Mobile UB

Wprowadzenie opłaty za kartę T-Mobile Usługi Bankowe

Od 1 czerwca 2015 r. zmienią się warunki prowadzenia jednego z najpopularniejszych rachunków wśród młodych ludzi, T-Mobile konta (dawniej konta osobistego w Alior Sync). Koniec bezwarunkowo darmowej karty do konta w T-Mobile... Więcej »

Millennium premia 55 zł

Millennium Konto 360 z premią 55 zł

55 złotych premii za otwarcie Konta 360°, w tym Konta 360 Student – to nowa promocja Millennium Banku. Dla klientów, którzy przynajmniej sporadycznie korzystają z konta, Millennium oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich... Więcej »

55 zł bonusu Wymarzone konto

Wymarzone Konto: bonus 55 zł za otwarcie rachunku

55 złotych za otwarcie Wymarzonego Konta i 10 zł za założenie lokaty w Raiffeisen Banku – łącznie 65 zł premii. taką promocję przygotował bank we współpracy z firmą Comperia. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zdobyć... Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.