Aktualności finansowe

mBank promocja zwrot 2%

2% zwrotu za płatności kartą do eKonta mobilnego (mBank)

Do 300 zł zwrotu za płatności kartą – taki bonus oferuje mBank w najnowszej promocji „Zarabiaj z eKontem mobilnym”. Co trzeba zrobić, aby otrzymać premię i kto może wziąć udział w promocji? Czy to się opłaca?... Więcej »

Wyższa opłata za kartę dbNET

Podwyższenie opłaty za kartę do konta dbNET

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze konta osobistego dbNET zapłacą za kartę 10 zł (do tej pory 5 zł), jeśli nie spełnią warunku zwolnienia. Kwota płatności bezgotówkowych, która będzie uprawniać do zwolnienia wzrasta z 200 aż... Więcej »

Meritum Bank wyższe opłaty

Wprowadzenie (wysokiej) opłaty za kartę w Meritum Banku

Od 1 czerwca 2015 r. posiadacze Prostego Konta Osobistego, dawniej z bezwarunkowo darmową kartą płatniczą, będą musieli zapłacić za nią 6 zł, a jeśli nie spełnią warunku zwolnienia, dodatkowe 8 zł. Łącznie więc karta... Więcej »

Opłata za kartę, T-Mobile UB

Wprowadzenie opłaty za kartę T-Mobile Usługi Bankowe

Od 1 czerwca 2015 r. zmienią się warunki prowadzenia jednego z najpopularniejszych rachunków wśród młodych ludzi, T-Mobile konta (dawniej konta osobistego w Alior Sync). Koniec bezwarunkowo darmowej karty do konta w T-Mobile... Więcej »

Millennium premia 55 zł

Millennium Konto 360 z premią 55 zł

55 złotych premii za otwarcie Konta 360°, w tym Konta 360 Student – to nowa promocja Millennium Banku. Dla klientów, którzy przynajmniej sporadycznie korzystają z konta, Millennium oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich... Więcej »

55 zł bonusu Wymarzone konto

Wymarzone Konto: bonus 55 zł za otwarcie rachunku

55 złotych za otwarcie Wymarzonego Konta i 10 zł za założenie lokaty w Raiffeisen Banku – łącznie 65 zł premii. taką promocję przygotował bank we współpracy z firmą Comperia. Zobacz, co trzeba zrobić, żeby zdobyć... Więcej »

BPH 600 zł zwrotu

Lubię to! Konto (BPH) ze zwrotem 3% za płatności kartą

3% zwrotu za wszystkie płatności kartą, do kwoty 50 zł miesięcznie przez rok – to nowa promocja banku BPH „Pieniądze Cię Lubią!”. Wraz rachunkiem osobistym o nazwie Lubię to! Konto można zyskać łącznie 600 zł zwrotu... Więcej »

Wymarzone konto Raiffeisen

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank

Wymarzone Konto Osobiste to nowy rachunek od Raiffeisen Polbanku. Jego wprowadzenie na rynek zostało poprzedzone przeprowadzeniem ankiety wśród przyszłych klientów, za wypełnienie której bank obiecał nagrodę w postaci lokaty na... Więcej »

iKonto z premią 100 zł

100 zł za założenie konta w BNP Paribas

Do 31 marca 2015 r. możesz zgarnąć 100 zł premii za otwarcie konta w banku BNP Paribas. Jeśli nie jesteś klientem BNP masz okazję zdobyć bonus za otwarcie konta i wykonanie transakcji kartą na kwotę 1000 zł. Co więcej... Więcej »

Wymarzone konto

Wymarzone konto – 6 proc. na lokacie i szansa na nagrody

"Wymarzone konto" to projekt, w którym za wypełnienie ankiety na temat Twoich preferencji dotyczących rachunku osobistego otrzymasz możliwość założenia lokaty na 6% i szansę na zdobycie nagród – sprzętu firmy Samsung. Więcej »polityka prywatności  |  regulamin serwisu  |  blog  |  kontakt

© Kontostudenta.pl 2011-2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.